Zwolnienia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zwolnienia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zwolnienia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zwolnienia w naszej wyszukiwarce.

Papież zaczyna zwalniać...księży

Papież zaczyna zwalniać...księży Papież Franciszek, jak manager w dobie kryzysu zaczyna redukcję etatów, czyli wdrażanie planu oszczędnościowego w Watykanie. Na pierwszy ogień poszli księża, którzy już publicznie wyrażają swoje niezadowolenie Papież Franciszek wziął sobie do serca odpowiedź papieża Jana XXIII, który zapytany ile osób pracuje w Watykanie, odpowiedział: połowa. Dlatego Franciszek, który konsultuje się w sprawie wdrożenia planu oszczędnościowego z ...

Zwolnienia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zwolnienia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zwolnienia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zwolnienia w naszej wyszukiwarce.

facebook