Znicze - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - znicze. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: znicze, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. znicze w naszej wyszukiwarce.

Kilka godzin po rocznicy sprzed Pałacu zniknęły znicze

Kilka godzin po rocznicy sprzed Pałacu zniknęły znicze Wczoraj Krakowskim Przedmieściem przewinęły się tysiące osób, które swoją obecnością chciały oddać hołd ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem. Przynosiły znicze, kwiaty. Dziś to wszystko zniknęło już sprzed Pałacu Prezydenckiego. Powtórzył się scenariusz sprzed roku – służby ... W nocy z wtorku na środę służby porządkowe sprzątnęły kwiaty i znicze, które pod Pałac Prezydencki przynosili uczestnicy obchodów drugiej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem. Wiele z nich w momencie wyrzucania ...

Znicze - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - znicze. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: znicze, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. znicze w naszej wyszukiwarce.

facebook