Znak krzyża - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - znak krzyża. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: znak krzyża, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. znak krzyża w naszej wyszukiwarce.

Ks. Dziewiecki dla Fronda.pl: Dotyk i dzieci

Ks. Dziewiecki dla Fronda.pl: Dotyk i dzieci Nie jest rozsądnym okazywanie znaków bliskości i serdeczności dzieciom, które pochodzą z zaburzonych czy nieszczęśliwych rodzin, gdyż natychmiast wiążą się emocjonalnie z każdym, kto okaże im trochę uwagi i życzliwości. W obliczu faktu, w ostatnich latach kilku polskim księżom udowodniono pedofilię, że kilku innych jest o to oskarżanych oraz że każdy przypadek wyrządzania seksualnej krzywdy nieletnim przez osobę duchowną to ...

Znak krzyża - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - znak krzyża. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: znak krzyża, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. znak krzyża w naszej wyszukiwarce.

facebook