Zgony - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zgony. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zgony, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zgony w naszej wyszukiwarce.

Szczepienia przeciw grypie zawieszone

Szczepienia przeciw grypie zawieszone Po śmierci czterech osób, które szczepiły się przeciwko grypie, szczepionką Fluad Włosi zawiesili dwie partie tej szczepionki. We Włoszech zapanowała panika, bo w podobnych okolicznościach zmarło już 19 osób. Wszystkie osoby zmarły do 48 godzin od przyjęcia preparatu. Trwa postępowanie wyjaśniające, czy między zgonami a szczepieniem Flaudem istnieje związek przyczynowo-skutkowy - informuje "Rzeczpospolita". Produkowany przez szwajcarski koncern Novartis Fluad ...

Zgony - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zgony. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zgony, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zgony w naszej wyszukiwarce.

facebook