Zgnilizna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zgnilizna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zgnilizna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zgnilizna w naszej wyszukiwarce.

Ks. Oko: Ideologia gender zniszczy polski model społeczeństwa

Ks. Oko: Ideologia gender zniszczy polski model społeczeństwa W programie "Tomasz Lis na Żywo" gościli ks. Dariusz Oko i Kazimiera Szczuka. Temat: gender i pedofilia. Ks. Oko powiedział, że "ideologia gender" niszczy rodzinę i małżeństwo oraz przyczynia się do rozwiązłości seksualnej. W programie "Tomasz Lis na Żywo" dyskutowana o ostatniej wypowiedzi abp Józefa Michalika, który skrytykował wczesnoszkolne wychowanie seksualne oraz ideologię gender. Metropolita przemyski powiedział: "Dziecko dzisiaj próbuje się pozbawić wstydu ...

Zgnilizna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zgnilizna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zgnilizna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zgnilizna w naszej wyszukiwarce.

facebook