Zestrzelenie malezyjskiego samolotu - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zestrzelenie malezyjskiego samolotu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zestrzelenie malezyjskiego samolotu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zestrzelenie malezyjskiego samolotu w naszej wyszukiwarce.

"Der Spiegel": To Rosja odpowiada za zestrzelenie malezyjskiego samolotu nad Ukrainą!

Tygodnik niemiecki "Der Spiegel" podaje sensacyjne doniesienia: Międzynarodowy zespół dziennikarzy śledczych doszedł do wniosku, że to Rosja ponosi odpowiedzialność za zestrzelenie malezyjskiego samolotu. Dziennikarze "Spiegla" i holenderskiego "Algemeen Dagblad" oraz wspierani przez międzynarodowe fora śledcze doszli do wniosku, że to Rosja odpowiada za zestrzelenie samolotu pasażerskiego z 298 osobami na pokładzie. "Zrekonstruowali na ...

Zestrzelenie malezyjskiego samolotu - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zestrzelenie malezyjskiego samolotu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zestrzelenie malezyjskiego samolotu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zestrzelenie malezyjskiego samolotu w naszej wyszukiwarce.

facebook