Zeitgeist - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Zeitgeist. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Zeitgeist, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Zeitgeist w naszej wyszukiwarce.

Katolicki episkopat popiera transgender?!

Katolicki episkopat popiera transgender?! Katolicki Episkopat Anglii i Walii sporządził dokument, w którym oficjalnie zachęca do pomocy osobom „transpłciowym” w „zmianie płci”. Ducha Świętego zastąpił tu najwyraźniej „duch czasu”. Dokument, jeszcze oficjalnie niezatwierdzony, nosi tytuł „Wprowadzanie prawa równościowego w praktyce: przewodnik dla katolików i organizacji katolickich” (Applying Equality Law in Practice: Guidance for Catholics and Catholic Organisations). Zawiera on ...

Zeitgeist - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Zeitgeist. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Zeitgeist, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Zeitgeist w naszej wyszukiwarce.

facebook