Zdyskredytowanie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zdyskredytowanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zdyskredytowanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zdyskredytowanie w naszej wyszukiwarce.

Prof. Binienda: Mówi się, że jestem "pisiorem". To naprawdę śmieszne!

Prof. Binienda: Mówi się, że jestem Jeden z najbardziej znanych ekspertów komisji Antoniego Macierewicza mówi "Naszemu Dziennikowi": - Mówi się, że jestem "pisiorem". To naprawdę śmieszne". Odpiera on również zarzuty fałszowania zdjęcia TU-154 ze Smoleńska. Odnośnie "propisiorstwa" Bieniendy, mówi on sam: "Powiem tylko tyle, że większość pracy przy tych symulacjach wykonywali moi doktoranci i studenci. To są Amerykanie, Chińczycy czy Hindusi. Oni nie tylko nie ...

Zdyskredytowanie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zdyskredytowanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zdyskredytowanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zdyskredytowanie w naszej wyszukiwarce.

facebook