Zamachowiec - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zamachowiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zamachowiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zamachowiec w naszej wyszukiwarce.

Oto ostatnie chwile zamachowca z Monachium

Oto ostatnie chwile zamachowca z Monachium 18-letni sprawca krwawej strzelaniny w Monachium, do której doszło w piątkowy wieczór, popełnił samobójstwo na oczach policjantów - pisze "Spiegel Online", powołując się na bawarską policję. Policja w Monachium bardzo ostrożnie informuje o kolejnych ustaleniach dotyczących piątkowej strzelaniny, do której doszło w centrum handlowym Olympia. 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego otworzył w galerii ogień, zabijając dziewięć osób, ...

Zamachowiec - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zamachowiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zamachowiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zamachowiec w naszej wyszukiwarce.

facebook