Zakładnicy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zakładnicy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zakładnicy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zakładnicy w naszej wyszukiwarce.

Amerykański dziennikarz zabity podczas próby odbicia z rąk dżihadystów

Amerykański dziennikarz zabity podczas próby odbicia z rąk dżihadystów Amerykański fotoreporter Luke Sommers i pochodzący z RPA pracownik misji humanitarnej zostali zabici przez Al-Kaidę Półwyspu Arabskiego w Jemenie w czasie próby odbicia ich przez siły specjalne Jemenu i USA. Informację o śmierci mężczyzn potwierdził w sobotę amerykański sekretarz obrony Chuck Hagel. "New York Times" twierdzi, że Sommers został postrzelony przez jednego z porywaczy i wkrótce zmarł. Barack Obama potępił ...

Zakładnicy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zakładnicy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zakładnicy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zakładnicy w naszej wyszukiwarce.

facebook