Zaburzenia psychiczne - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zaburzenia psychiczne. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zaburzenia psychiczne, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zaburzenia psychiczne w naszej wyszukiwarce.

Odmowa aborcji, zdaniem brytyjskiego sądu "całkowitą zniewagą" wobec autonomii chorej psychicznie kobiety

Odmowa aborcji, zdaniem brytyjskiego sądu Sąd Najwyższy w Wielkiej Brytanii zarządził, że kobieta cierpiąca na dwubiegunowe zaburzenia afektywne oraz schizofrenię może decydować za siebie, jeśli chce dokonać aborcji w 23 tygodniu ciąży. Lekarze starali się przerwać zabieg, mówiąc, że nie ... Kobieta, znana pod inicjałami SB, cierpi na dwubiegunowe zaburzenia i schizofrenię, z występowaniem "prześladowczych i paranoidalnych urojeń" dotyczących własnej matki, męża i opieki społecznej. Lekarze poinformowali sąd, że kilkukrotnie napadła ...

Zaburzenia psychiczne - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zaburzenia psychiczne. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zaburzenia psychiczne, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zaburzenia psychiczne w naszej wyszukiwarce.

facebook