Zabobon - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabobon. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabobon, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabobon w naszej wyszukiwarce.

Zażywanie większości współczesnych tabletek, wynika z zabobonów propagowanych przez lekarzy i firmy farmaceutyczne

Zażywanie większości współczesnych tabletek, wynika z zabobonów propagowanych przez lekarzy i firmy farmaceutyczne Zażywanie większości współczesnych tabletek, zwłaszcza antydepresantów, wynika z zabobonów propagowanych przez lekarzy i firmy farmaceutyczne. Ludzie w nie wierzą, ponieważ chcą w nie wierzyć. Rozmowa z Theodore'em Dalrymple’em, angielskim lekarzem psychiatrą. Rozmawia Tomasz Pichór. Trudno sobie wyobrazić najmniejszy nawet przejaw nowoczesnego życia bez jakiegoś rodzaju pigułki czy też, mówiąc ogólnie, paramedykamentu. Farmaceutyki mają już ...

Zabobon - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabobon. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabobon, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabobon w naszej wyszukiwarce.

facebook