Zabieg - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabieg. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabieg, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabieg w naszej wyszukiwarce.

Trasnsseksualista chce wrócić do poprzedniej płci. Za pieniądze podatników

Trasnsseksualista chce wrócić do poprzedniej płci. Za pieniądze podatników 30-letni Brytyjczyk wydał majątek, by stać się kobietą. Teraz znów chce zmienić płeć, ale tym razem na koszt podatników. „Muszę przejść te operacje dla mojego zdrowia psychicznego” - przekonuje. 30-letni Matthew siedem lat temu przeszedł kosztowną operację zmiany płci, po której przybrał imię Chelsea. Teraz znów chce powrócić do swojej prawdziwej płci. Ponieważ nie stać go na operację, zamierza ...

Zabieg - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabieg. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabieg, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabieg w naszej wyszukiwarce.

facebook