Zabawki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabawki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabawki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabawki w naszej wyszukiwarce.

Ks. Sławomir Kostrzewa dla Fronda.pl: "Czy Jezus kupiłby Ci taką zabawkę? Czy cieszyłby się, że czytasz taką straszą książkę?"

Ks. Sławomir Kostrzewa dla Fronda.pl: "Trzeba uświadamiać rodziców, że bezrefleksyjne karmienie dzieci szkodliwymi treściami, estetyką ciemności i śmierci, będzie miało bardzo konkretny wpływ na ich dalsze życie"-mówi ks. Sławomir Kostrzewa Jest ksiądz autorem prezentacji „Odebrać dzieciom niewinność” demaskującej niebezpieczeństwa jakie niesie za sobą symbolika popularnych dziś zabawek dla najmłodszych. W jaki sposób z tą wiedzą dociera ksiądz do rodziców i ...

Zabawki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabawki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabawki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabawki w naszej wyszukiwarce.

facebook