Zabawa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabawa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabawa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabawa w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: chłopcy bawią się lalkami. I dobrze, może będą lepszymi ojcami!

Terlikowska: chłopcy bawią się lalkami. I dobrze, może będą lepszymi ojcami! Reklama dźwignią handlu. Żeby sprzedać tysięczną taką samą lalkę producent postanowił ją zareklamować jako zabawkę… dla chłopców. Czy to genderowe przełamywanie stereotypów? Lalkami bawią się też chłopcy – przekonuje producent najbardziej popularnych lalek na świecie. Dlatego do reklamy zaangażował uroczego blondynka, który wykrzykuje, że ten konkretny model lalki jest najlepszy. Jak rozumiem, ...

Zabawa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabawa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabawa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabawa w naszej wyszukiwarce.

facebook