Zabójstwa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabójstwa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabójstwa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabójstwa w naszej wyszukiwarce.

Masakra w Nairobi. Zabijają niewinny a później modlą się do Allaha! Drastyczne VIDEO!

Masakra w Nairobi. Zabijają niewinny a później modlą się do Allaha! Drastyczne VIDEO! 21 września w centrum handlowym w Nairobi miało miał miejsce atak terrorystów islamskich z ugrupowania Al-Szabab. Terroryści zabili 67 osób, zranili ponad 200. Telewizja CNN opublikowała drastyczny film z monitoringu. Telewizja CNN dotarła do nagrań z monitoringu centrum handlowego, w którym dokonano zamachu. Widać na nim jak bezlitośnie islamscy fanatycy zabijają niewinnych ludzi. Po akcji widać jak terroryści oddają cześć ...

Zabójstwa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zabójstwa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zabójstwa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zabójstwa w naszej wyszukiwarce.

facebook