Załoga - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - załoga. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: załoga, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. załoga w naszej wyszukiwarce.

Absurdalne odkrycie prokuratury wojskowej: Silnik Tupolewa wessał fragmenty drzew!

Absurdalne odkrycie prokuratury wojskowej: Silnik Tupolewa wessał fragmenty drzew! Jak informuje Radio RMF wojskowo prokuratura zakończyła analizę opinii uzupełniającej biegłych do wcześniejszych ustaleń ws katastrofy smoleńskiej. I już wie jak doszło do katastrofy! "Potwierdzają się w pełni ustalenia w opinii kompleksowej, co do przyczyn katastrofy. Chodzi o niewłaściwe działanie załogi samolotu, niewystarczające szkolenie kapitana i nawigatora. To także błędy działania rosyjskich kontrolerów w ...

Załoga - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - załoga. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: załoga, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. załoga w naszej wyszukiwarce.

facebook