Zły stan zdrowia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zły stan zdrowia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zły stan zdrowia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zły stan zdrowia w naszej wyszukiwarce.

Rzucił tortem w sędzię. Grożą mu 3 lata więzienia

Rzucił tortem w sędzię. Grożą mu 3 lata więzienia Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola skierowała akt oskarżenia przeciwko Zygmuntowi M., który w ubiegłym miesiącu rzucił tortem w sędzię prowadzącą proces Czesława Kiszczaka. Grożą mu trzy lata więzienia. Do wydarzenia doszło podczas rozprawy gen. Czesława Kiszczaka. Sędzia Anna Wielgolewska miała podjać decyzję, czy zawiesić proces byłego szefa MSW za przyczynienie się do śmierci dziewięciu górników z kopalni "Wujek" ...

Zły stan zdrowia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zły stan zdrowia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zły stan zdrowia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zły stan zdrowia w naszej wyszukiwarce.

facebook