X-factor - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - X-factor. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: X-factor, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. X-factor w naszej wyszukiwarce.

Jarosław Kuźniar: Obiektywizm to iluzja

Jarosław Kuźniar: Obiektywizm to iluzja „Nie istnieje coś takiego jak obiektywizm. Nie wierzę w to i uważam, że nie ma stacji telewizyjnej czy gazety, która byłaby w 100 proc. obiektywna, nawet jakby się bardzo starała nią być” - mówi Jarosław ... W rozmowie z portalem Onet.pl Jarosław Kuźniar przyznaje, że nie rozumie, dlaczego Polacy nie dają dziennikarzom przyzwolenia na komentowanie rzeczywistości. „Wyzywają ich do pseudodziennikarzy albo pismaczych miernot” - ubolewa, ale ...

X-factor - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - X-factor. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: X-factor, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. X-factor w naszej wyszukiwarce.

facebook