Wyzwiska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyzwiska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyzwiska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyzwiska w naszej wyszukiwarce.

Ks. Bartołd dla Fronda.pl: Nasiliły się akty agresji i wyzwiska

Ks. Bartołd dla Fronda.pl: Nasiliły się akty agresji i wyzwiska Obecnie, przekaz medialny dotyczący przypadków pedofilii w Kościele zawiera błąd generalizacji. Odbiór społeczny jest taki, że wszyscy księża są pedofilami, wszyscy są przestępcami - mówi ks. Bogdan Bartołd. Portal Wpolityce.pl poinformował, że w jednej z parafii na warszawskim Ursynowie ktoś poprzecinał opony w zaparkowanych pod plebanią autach. „W jednym była przecięta jedna opona, w innym – wszystkie cztery. ...

Wyzwiska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyzwiska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyzwiska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyzwiska w naszej wyszukiwarce.

facebook