Wyzwania - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyzwania. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyzwania, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyzwania w naszej wyszukiwarce.

Abp Michalik: Czekają nas nowe wyzwania

Abp Michalik: Czekają nas nowe wyzwania Czekają nas nowe wyzwania, ale nie poddajemy się trudnościom. Cieszymy się, że niekiedy dane jest i nam cierpieć zniewagi dla Imienia Chrystusowego - mówił abp Michalik w czasie spotkania z Franciszkiem. Przemówienie JE ks. abp. Józefa Michalika, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, wygłoszone w czasie spotkania z Ojcem Świętym Franciszkiem z racji wizyty „ad limina Apostolorum” polskich biskupów: Ojcze Święty, Przychodzimy dziś ...

Wyzwania - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyzwania. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyzwania, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyzwania w naszej wyszukiwarce.

facebook