Wyjaśnienia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyjaśnienia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyjaśnienia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyjaśnienia w naszej wyszukiwarce.

Ks. Fabian Błaszkiewicz: Rozwiążę konflikt zgodnie z prawem Kościoła, w porozumieniu z Watykanem

Ks. Fabian Błaszkiewicz: Rozwiążę konflikt zgodnie z prawem Kościoła, w porozumieniu z Watykanem Ks. Błaszkiewicz deklaruje, że wewnętrzny konflikt, który doprowadził do wydalenia go z Towarzystwa Jezusowego zamierza rozwiązać w zgodzie z prawem Kościoła, w porozumieniu ze stosownymi władzami w Watykanie. W poniedziałek podaliśmy na Fronda.pl informację, że o. Fabian Błaszkiewicz, wieloletni zakonnik Towarzystwa Jezusowego, przestał być jezuitą. Jako powód usunięcia władze zakonu wskazywały na niewłaściwe zachowanie, czyli "przedłużający się nieuprawniony ...

Wyjaśnienia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyjaśnienia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyjaśnienia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyjaśnienia w naszej wyszukiwarce.

facebook