Wydawnictwo Fronda - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wydawnictwo Fronda. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wydawnictwo Fronda, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wydawnictwo Fronda w naszej wyszukiwarce.

Jacek Żakowski wygrał proces z wydawcą "Resortowych dzieci". Będzie odwołanie!

Jacek Żakowski wygrał proces z wydawcą Jacek Żakowski wygrał proces cywilny z wydawcą głośnej książki „Resortowe dzieci. Media”. Wydawca ma przeprosić Żakowskiego w kilku mediach i zapłacić mu 50 tys. zadośćuczynienia. Dziś Sąd Okręgowy w Warszawie przychylił się do głównej części pozwu Jacka Żakowskiego wobec Wydawnictwa Fronda. Żakowski w pozwie domagał się przeprosin w mediach oraz 100 tys. złotych odszkodowania. W ...

Wydawnictwo Fronda - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wydawnictwo Fronda. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wydawnictwo Fronda, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wydawnictwo Fronda w naszej wyszukiwarce.

facebook