Wyciek - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyciek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyciek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyciek w naszej wyszukiwarce.

Prokuratura o "nowych" nagraniach z kokpitu: "materiał obarczony nieścisłościami". Będzie śledztwo

Prokuratura o Naczelna Prokuratura Wojskowa odniosła się do doniesień w sprawie prezydenckiego tupolewa, który rozbił się 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem. NPW uznała, że materiał obarczony jest nieścisłościami Naczelna Prokuratura Wojskowa wydała w sprawie doniesień dziennikarzy RMF FM specjalny komunikat, w którym potwierdzono istnienie nowych odczytów zapisów z kokpitu Tu-154M. Prokuratorzy ocenili jednak opublikowany w mediach materiał bardzo ...

Wyciek - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyciek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyciek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyciek w naszej wyszukiwarce.

facebook