Wyłudzanie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyłudzanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyłudzanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyłudzanie w naszej wyszukiwarce.

Polskie państwo walczy z Kościołem katolickim. Nie chce oddać ponad 31 proc. dóbr zrabowanych przez państwo. Fundusz Kościelny został stworzony do walki z Kościołem!

Polskie państwo walczy z Kościołem katolickim. Nie chce oddać ponad 31 proc. dóbr zrabowanych przez państwo. Fundusz Kościelny został stworzony do walki z Kościołem! Dziś o godzinie 11.00 zostanie zaprezentowany raport przedstawiający całą prawdę na temat dóbr materialnych jakie zrabował i nadal nie chce oddać polskie państwo Kościołowi katolickiemu. Raport na zlecenie Episkopatu Polski przygotował ksiądz Dariusz Walencik. Wynika ... Dokument księdza Walenciaka pokazuje również bezprawie polskiego państwa. " Od 63 lat państwo nie stosuje się do prawa, które samo stworzyło. Chodzi o przekazywanie dochodów z zagarniętych dóbr" - mówi ...

Wyłudzanie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyłudzanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyłudzanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyłudzanie w naszej wyszukiwarce.

facebook