Wrocław - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wrocław. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wrocław, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wrocław w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski: Cios w światopogląd aborcjonistów. Z brzucha nie ma dzieci

Terlikowski: Cios w światopogląd aborcjonistów. Z brzucha nie ma dzieci Cuda, cuda. Brzuch umarłej kobiety rozwijał się przez 55 dni, a później przekształcił się w dziecko. Niemożliwe? Tak przynajmniej historia z wrocławskiego szpitala wygląda z perspektywy feministek. We wrocławskim szpitalu uniwersyteckim urodziło się dziecko 41-letniej, zmarłej kobiety, która chorowała na raka mózgu. W 17 tygodniu ciąży zmarła, a lekarze uznali, że trzeba podtrzymywać jej organy w działaniu, ...

Wrocław - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wrocław. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wrocław, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wrocław w naszej wyszukiwarce.

facebook