Wojciech Jaruzelski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wojciech Jaruzelski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wojciech Jaruzelski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wojciech Jaruzelski w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski: Gońcie czerwoną zarazę i przeszukujcie jej archiwa

Terlikowski: Gońcie czerwoną zarazę i przeszukujcie jej archiwa Wkroczenie prokuratorów IPN do domu Jaruzelskiego to sygnał „dobrej zmiany”. Ale nie powinien to być ostatni krok. Służby powinny zacząć wchodzić do domów i mieszkań także innych ubeków. Sprawa szafy (a może lepiej powiedzieć piwnicy) Kiszczaka ujawniła, że akta najważniejszych konfidentów nigdy nie płonęły, a były prywatyzowane. Ubecy przywłaszczali sobie rozmaite dokumenty, by w razie konieczności z nich ...

Wojciech Jaruzelski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wojciech Jaruzelski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wojciech Jaruzelski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wojciech Jaruzelski w naszej wyszukiwarce.

facebook