Woelki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - woelki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: woelki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. woelki w naszej wyszukiwarce.

Liberałowie na konklawe? Kardynał z Berlina obrońcą homoherezji!

Liberałowie na konklawe? Kardynał z Berlina obrońcą homoherezji! Liberalne media nie miały i nie mają „swojego” kandydata na papieża. Ale nie oznacza to, że wśród kardynałów-elektorów nie ma hierarchów, którzy wygłaszają opinie wprost sprzeczne z nauczaniem Kościoła. Tyle, że na szczęście nie mają ... Jednym z takich elektorów, którego nieco żartobliwie, „czarnym koniem” konklawe, jest kardynał Rainer Maria Cardinal Woelki, arcybiskup Berlina. W ubiegłym roku w wywiadzie dla dziennika „Die Zeit” kardynał ten wezwał ...

Woelki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - woelki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: woelki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. woelki w naszej wyszukiwarce.

facebook