WOŚP - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - WOŚP. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: WOŚP, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. WOŚP w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: WOŚP, dajcie już spokój z tym szantażem!

Terlikowska: WOŚP, dajcie już spokój z tym szantażem! Przeciwnikom WOŚP proponuje się, by podpisali deklarację, że w razie pobytu w szpitalu ich dzieci nie będą korzystały ze sprzętu zakupionego przez Wielką Orkiestrę. Oto przykład paskudnego szantażu. Szantaż. Według słownikowej definicji to przestępstwo. Moralny szantaż przestępstwem wprawdzie nie jest, ale za to jest poniżej poziomu jakiejkolwiek dyskusji. Zdaję sobie sprawę, że to mocne słowa, ale takie cisną ...

WOŚP - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - WOŚP. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: WOŚP, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. WOŚP w naszej wyszukiwarce.

facebook