Wisła - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wisła. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wisła, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wisła w naszej wyszukiwarce.

Odcięta noga w Wiśle. Policja rusza do akcji. Ale...

Odcięta noga w Wiśle. Policja rusza do akcji. Ale... Polska policja miała lada chwila rozpocząć poszukiwanie groźnego mordercy. W Wiśle znaleziono bowiem nogę. Podejrzewano okrutne i krwawe zabójstwo. Okazało się jednak, że to nie noga, ale… proteza. W Wiśle niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego odnaleziono jakiś czas temu ludzką „nogę”. Policja informowała o tym 12 stycznia. Prokuratura po wstępnych oględzinach uznała, że kończyna została najprawdopodobniej odcięta od reszty ...

Wisła - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wisła. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wisła, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wisła w naszej wyszukiwarce.

facebook