Wirusy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wirusy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wirusy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wirusy w naszej wyszukiwarce.

Szczepienia: autyzm, paraliż, śmierć łóżeczkowa

Szczepienia: autyzm, paraliż, śmierć łóżeczkowa Szczepienie dzieci może doprowadzić do szeregu ogromnych tragedii. Szczepionki powodują niekiedy autyzm i inne wady neurorozwojowe, a także paraliż czy śmierć łóżeczkową - mówi prof. Majewska. Prof. Maria Dorota Majewska, neurobiolog, rozmawiała z Beatą Falkowską z „Naszego Dziennika”. Profesor powiedziała, że zgubnym wpływem szczepionek na dzieci zainteresowała się po publikacjach zachodnich badaczy. Wykazali oni, że szczepienia ...

Wirusy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wirusy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wirusy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wirusy w naszej wyszukiwarce.

facebook