Wirtualna Polska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wirtualna Polska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wirtualna Polska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wirtualna Polska w naszej wyszukiwarce.

PiS z największą przewagą nad PO. Koalicja z SP możliwa.

PiS z największą przewagą nad PO. Koalicja z SP możliwa. Nowy sondaż wykonany przez Homo Homini na zlecenie Wirtualnej Polski przynosi zaskakujące wieści. Nie tylko, że nie widać uszczerbku w notowaniach PiSu z powodu odejścia Wiplera, ale przewaga nad PO wyniosła rekordowe 6 punktów procentowych, ... Prawo i Sprawiedliwość zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 32% (wzrost o 1 p.p.), druga Platforma Obywatelska ma zaledwie 26%. Trzecie jest SLD z wynikiem 15%, natomiast ani PSL ani Ruch ...

Wirtualna Polska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wirtualna Polska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wirtualna Polska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wirtualna Polska w naszej wyszukiwarce.

facebook