Wir sind Kirche - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wir sind Kirche. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wir sind Kirche, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wir sind Kirche w naszej wyszukiwarce.

To nie papież ekskomunikował przewodniczącą "Wir sind Kirche"

To nie papież ekskomunikował przewodniczącą Ojciec Święty nie był zaangażowany w ekskomunikę Marthy i Gerda Heizer z „Wir sind Kirche”. Anatemę ściągnęli na siebie mocą samego faktu. Ogłosił ją bp Innsbrucka. Sprawę komentuje kard. Schönborn. Watykan poinformował, że papież Franciszek nie był osobiście zaangażowany w sprawę ekskomuniki Marthy i Gerda Heizer. Decyzję o ogłoszeniu anatemy podjął biskup Innsbrucka. Ponieważ chodzi tu o przestępstwo przeciwko Eucharystii, ...

Wir sind Kirche - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wir sind Kirche. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wir sind Kirche, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wir sind Kirche w naszej wyszukiwarce.

facebook