Wiktor Janukowycz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wiktor Janukowycz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wiktor Janukowycz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wiktor Janukowycz w naszej wyszukiwarce.

Marsz Godności w Kijowie. Komorowski, Tusk, Czarnecki

Marsz Godności w Kijowie. Komorowski, Tusk, Czarnecki Ulicami Kijowa przeszedł Marsz Godności. Został zorganizowany w pierwszą rocznicę uchwalenia przez Radę Najwyższą Ukrainy zakończenia urzędowania przez prezydenta Wiktora Janukowycza. Ukraińcy mówią w tym kontekście o „zwycięstwie rewolucji” majdańskiej. W marszu udział wzięło kilkanaście tysięcy osób. Obecni byli także europejscy politycy, między innymi Donald Tusk oraz Bronisław Komorowski. Piotrowi Poroszence ...

Wiktor Janukowycz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wiktor Janukowycz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wiktor Janukowycz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wiktor Janukowycz w naszej wyszukiwarce.

facebook