Wikipedia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wikipedia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wikipedia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wikipedia w naszej wyszukiwarce.

Pan Bóg na Facebooku? Szkolenie rzeczników prasowych Kościoła

Pan Bóg na Facebooku? Szkolenie rzeczników prasowych Kościoła W Konstancinie-Jeziornie przez trzy dni ponad 100 rzeczników instytucji kościelnych uczyło się korzystania z mediów społecznościowych jako narzędzi komunikowania się z otoczeniem oraz wystąpień przed kamerą. Zaproszeni eksperci prezentowali możliwości, jakie daje w pracy rzecznika YouTube, Wix.com, Twitter, Facebook czy Wikipedia. Pokazywali, jak założyć profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, profil, kanał, fanpage, w jaki sposób udostępnić ...

Wikipedia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wikipedia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wikipedia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wikipedia w naszej wyszukiwarce.

facebook