Wierzący - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wierzący. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wierzący, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wierzący w naszej wyszukiwarce.

Benedykt XVI: Kościół nie może ograniczać się tylko do wierzących

Benedykt XVI: Kościół nie może ograniczać się tylko do wierzących Emerytowany papież Benedykt XVI zachęcił Kościół, by przemawiał do całej ludzkości, a także by przekazu nie ograniczał tylko do wierzących. Papież emeryt napisał wstęp do dzieła „Wiara i dobro wspólne” . Benedykt XVI jako papież emeryt bardzo rzadko publikuje teksty i nie wypowiada się publicznie. Napisał wstęp do książki kard. Tarcisio Bertone – byłego watykańskiego sekretarza stanu - w którym zawarł ...

Wierzący - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wierzący. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wierzący, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wierzący w naszej wyszukiwarce.

facebook