Wielki wybuch - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wielki wybuch. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wielki wybuch, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wielki wybuch w naszej wyszukiwarce.

Teoria wielkiego wybuchu nie neguje stworzenia

Teoria wielkiego wybuchu nie neguje stworzenia Kościół jest otwarty na naukową teorię tłumaczącą powstanie świata wielkim wybuchem – podkreśla ojciec Jose Gabriel Funes, dyrektor watykańskiego obserwatorium astronomicznego. - Wielki wybuch nie jest sprzeczny z wiarą – podkreśla duchowny w rozmowie z ... - Teoria wielkiego wybuchu jest obecnie najlepszą teorią wyjaśniającą powstanie świata – podkreśla astronom. - Wiemy, że to Bóg jest Stwórcą, że On jest dobrym Ojcem, który ma opatrznościowy plan ...

Wielki wybuch - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wielki wybuch. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wielki wybuch, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wielki wybuch w naszej wyszukiwarce.

facebook