Wieżowiec - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wieżowiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wieżowiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wieżowiec w naszej wyszukiwarce.

Cała Warszawa buduje swój Manhattan !!!

Cała Warszawa buduje swój Manhattan !!! Warszawa stanie się polskim Manhattanem. Właśnie opublikowano wizualizację najwyższego budynku w stolicy. Ma wygląd smukłej wieży ku górze coraz wyraźniej rozsypująca się na kostki. Będzie miał 233 metry. 233-metrowy wieżowiec ma stanąć przy ul. Emilii Plater, pomiędzy Salą Kongresową a parkiem Świętokrzyskim. Wizualizację wieżowca pokazano w piątek na wystawie "Plany na Przyszłość". Jednak by budynek mógł powstać, miasto ...

Wieżowiec - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wieżowiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wieżowiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wieżowiec w naszej wyszukiwarce.

facebook