Wicemarszałek - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wicemarszałek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wicemarszałek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wicemarszałek w naszej wyszukiwarce.

Awantura o chustę z napisem „Solidarność”. „W Sejmie to niestosowne”

Awantura o chustę z napisem „Solidarność”. „W Sejmie to niestosowne” Poseł Solidarnej Polski Kazimierz Ziobro umieścił na sejmowej mównicy chustę z napisem „Solidarność” Chciał w ten sposób zainicjować debatę na temat dialogu ze związkowcami, wywołał awanturę. Wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka zażądała zdjęcia chusty, gdyż jej zdaniem, miejsce takich symboli jest w związkowej centrali. „Nie mam awersji do związków, ale bardzo proszę o usunięcie ponieważ nie jest ...

Wicemarszałek - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wicemarszałek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wicemarszałek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wicemarszałek w naszej wyszukiwarce.

facebook