Wiatrówka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wiatrówka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wiatrówka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wiatrówka w naszej wyszukiwarce.

Ostrzelano samochód Jarosława Kaczyńskiego?

Ostrzelano samochód Jarosława Kaczyńskiego? Dziennik.pl ustalił, że na szybie limuzyny prezesa PiS są ślady po pociskach. Prawo i Sprawiedliwość odmawia komentarzy na ten temat, ale potwierdza, że ktoś strzelał do auta. Z jakiej broni strzelano do samochodu? „Ślady są na tylnej szybie srebrnego Saaba 9-5, którym jeździł Jarosław Kaczyński. „Jak się przejedzie palcem, to czuć wyżłobienie” - opowiada Dziennikowi.pl obecny właściciel limuzyny. Prawdopodobnie ktoś próbował przestrzelić szybę ...

Wiatrówka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wiatrówka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wiatrówka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wiatrówka w naszej wyszukiwarce.

facebook