Wezwanie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wezwanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wezwanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wezwanie w naszej wyszukiwarce.

Biskup do dystansujących się od Kościoła: Oddajecie sprawiedliwość Bogu!

Biskup do dystansujących się od Kościoła: Oddajecie sprawiedliwość Bogu! "W miejsce Boga niejeden stawia podejrzane idole. Do wiary w Boga, którego objawia Pismo Święte i Tradycja, dodaje się niekiedy wątpliwe elementy innej religijności, czy magii"-mówił bp Roman Pindel. W pierwszym swym liście duszpasterskim do wiernych diecezji bielsko-żywieckiej bp Roman Pindel mocno wzywa każdego, wierzącego oraz tego, który nie praktykuje wiary do poznania Chrystusa. Dlaczego? Dlatego, że to jedyna ...

Wezwanie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wezwanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wezwanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wezwanie w naszej wyszukiwarce.

facebook