Wegetarianizm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wegetarianizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wegetarianizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wegetarianizm w naszej wyszukiwarce.

Veggie-Day w czwartek zamiast postu w piątek – tradycja wg Zielonych

Veggie-Day w czwartek zamiast postu w piątek – tradycja wg Zielonych Prominentna działaczka niemieckich Zielonych, Katrin Goring-Eckardt, położyła w poniedziałek nacisk na postulat jej partii, wg którego jeden z dni w tygodniu byłby dniem wolnym od mięsa. Powiedziała, że w ten sposób tradycja piątkowego postu mogłaby otrzymać „nowoczesną formę”. W praktyce miałoby to dotkąć przede wszystkim stołówek. Mogłyby w czwartek (sic!) serwować jedynie wegetariańskie potrawy. Propozycja spotkała ...

Wegetarianizm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wegetarianizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wegetarianizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wegetarianizm w naszej wyszukiwarce.

facebook