Wcześniak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wcześniak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wcześniak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wcześniak w naszej wyszukiwarce.

„Ważył tyle, co bochenek chleba”. Wzruszający film

„Ważył tyle, co bochenek chleba”. Wzruszający film Rekordy popularności w sieci bije film, przedstawiający pierwszy rok życia Warda Milesa – chłopca, który przyszedł na świat 3,5 miesiąca przed terminem porodu. Ważył tyle, co bochenek chleba. Ledwo przeżył. Film, który od trzech tygodni bije rekordy popularności w sieci przedstawia pierwsze dwanaście miesięcy z życia Warda Milesa. Chłopiec przyszedł na świat 3,5 miesiąca przed terminem porodu. Był maleńki – ...

Wcześniak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wcześniak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wcześniak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wcześniak w naszej wyszukiwarce.

facebook