Wcześniactwo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wcześniactwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wcześniactwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wcześniactwo w naszej wyszukiwarce.

Badacze przyznają, że jest związek między aborcją a przedwczesnymi urodzeniami

Badacze przyznają, że jest związek między aborcją a przedwczesnymi urodzeniami WHO sprawę zignorowała. Branżowe periodyki medyczne zbagatelizowały. Teraz naukowcy przyznają - dwuznacznie - że istnieje związek pomiędzy aborcją, a przedwczesnymi narodzinami. Autorzy nowego badania stawiają hipotezę, że zmodernizowanie metod aborcji może zredukować ryzyko przedwczesnych narodzin. A jednak w ten sposób przyznają, że powiązanie z aborcją istniało od początku. Zwolennicy aborcji od ...

Wcześniactwo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wcześniactwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wcześniactwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wcześniactwo w naszej wyszukiwarce.

facebook