Wariograf - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wariograf. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wariograf, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wariograf w naszej wyszukiwarce.

Palikot na wykrywaczu kłamstw. Wsypie kumpli z PO?

Palikot na wykrywaczu kłamstw. Wsypie kumpli z PO? Dziennikarze "Super Expressu" sprawdzali wiarygodność Janusza Palikota, przepytując go przy wykorzystaniu wariografu. Polityk m.in. przyznał, że konsultował z Tuskiem ataki na Jarosława Kaczyńskiego.  Dziennikarze „Super Expressu” postanowi sprawdzić wiarygodność Janusza Palikota. Żeby mieć pewność, polityka odpytywali po uprzednim podłączeniu do wariografu. – To nie była zabawa, tylko profesjonalne badanie! Wykonał je Jacek Bieńkuński, ...

Wariograf - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wariograf. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wariograf, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wariograf w naszej wyszukiwarce.

facebook