Walt Heyer - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Walt Heyer. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Walt Heyer, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Walt Heyer w naszej wyszukiwarce.

Były transseksualista: operacja nie zmieniła nic, pogłębiła tylko moje zanurzenie w świecie iluzji

Były transseksualista: operacja nie zmieniła nic, pogłębiła tylko moje zanurzenie w świecie iluzji Bogna Białecka przeprowadziła niesamowity wywiad z byłym transseksualistą Walterem Heyerem. Publikowany na portalu pch24.pl wywiad, pokazuje, że transseksualizm nie jest normalnym stanem człowieka, ale wielkim cierpieniem fizyczno-psychicznym. Walt Heyer już jako pięciolatek ubierał się jak ... Przez osiem lat żył Pan jako kobieta. Może Pan opisać to doświadczenie? - Z początku było zabawnie, jakbym się wcielił w postać z bajki, potem poczułem pustkę. Żyłem jako Laura ...

Walt Heyer - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Walt Heyer. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Walt Heyer, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Walt Heyer w naszej wyszukiwarce.

facebook