Walki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - walki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: walki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. walki w naszej wyszukiwarce.

Al-Kaida w Afryce coraz silniejsza

Al-Kaida w Afryce coraz silniejsza W Mauretanii trwają walki między bojownikami islamskimi a armią. Według miejscowych źródeł, w ostatnim starciu wojsko miało użyć ciężkiej broni i lotnictwa. 10 islamistów miało ponieść śmierć. Rządowa agencja prasowa poinformowała, że atak islamistów został ... Al-Kaida działająca w Afryce Północnej poinformowała z kolei, że w ubiegłym miesiącu jej bojówki zabiły 20 mauretańskich żołnierzy. Terroryści zaprzeczają informacjom strony mauretańskiej, iż 20 islamistów poniosło śmierć.   Według ...

Walki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - walki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: walki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. walki w naszej wyszukiwarce.

facebook