Walizka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - walizka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: walizka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. walizka w naszej wyszukiwarce.

Tusk przyjechał na otwarcie teatru i od razu trzeba było go ewakuować!

Tusk przyjechał na otwarcie teatru i od razu trzeba było go ewakuować! Donald Tusk przybył na otwarcie Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Niestety od razu Biuro Ochrony Rządu nakazało wszystkim opuścić budynek, gdyż znaleziono podejrzaną...walizkę. O sprawie informuje portal trojmiasto.pl. Oto podczas roczystości z udziałem byłego premiera i pełniącej obowiązki minister kultury Małgorzaty Omilanowskiej, która rozpoczęła się o godzinie 17 w Teatrze Szekspirowskim doszło do ...

Walizka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - walizka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: walizka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. walizka w naszej wyszukiwarce.

facebook