Wójcik - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wójcik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wójcik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wójcik w naszej wyszukiwarce.

Nie było żadnego wybuchu na pokładzie Tupolewa?

Nie było żadnego wybuchu na pokładzie Tupolewa? Wybuchu na pokładzie prezydenckiego samolotu TU-154M nie było? Eksperci z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji nie znaleźli żadnych śladów eksplozji. Jednak są wątpliwości! Janusz Wójcik z Naczelnej Prokuratury Wojskowej mocno zaznaczył, że opinia fizykochemiczna nie zamyka kwestii ewentualnej obecności materiałów wybuchowych na próbkach. "Opinia ta jest niepełna, a miejscami niejasna -powiedział Wójcik. Śledczy ...

Wójcik - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wójcik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wójcik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wójcik w naszej wyszukiwarce.

facebook