Vaclav klaus - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - vaclav klaus. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: vaclav klaus, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. vaclav klaus w naszej wyszukiwarce.

Czechy: Antykomuniści zostaną uhonorowani

Czechy: Antykomuniści zostaną uhonorowani Czeski Senat przyjął ustawę o uhonorowaniu osób, które przed 1989 rokiem były zaangażowane w walkę z komunizmem. Zgodnie z nowym prawem, zostaną im wypłacone rekompensaty. Kombatanci jednorazowo dostaną od państwa po 100 tys. koron (ok. 16 tys. zł), a także otrzymają wyrównania emerytur, jeśli pobierają świadczenia niższe od średniej krajowej. Rodziny już nieżyjących antykomunistów dostaną 50 tys. ...

Vaclav klaus - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - vaclav klaus. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: vaclav klaus, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. vaclav klaus w naszej wyszukiwarce.

facebook